Servis

Ako zákazníci Valtry máte okolo seba ten najlepší tým ako v oblasti dodávania, tak v oblasti služieb priamo na poli. Jednotlivé partnerské servisy vykazujú vďaka pravidelným školeniam výbornú odbornosť a znalosti o traktoroch Valtra vrátane ich najnovších inovácií.

Traktory Valtra sú známe pre ich spoľahlivosť a ekonomickosť pri údržbe a opravách. Sú navrhované pre ľahkú údržbu a dobrý prístup k servisným bodom. Výsledkom toho sú nízke prevádzkové náklady, vďaka zníženiu času nutného na údržbu a tiež skrátenie prestojov pri práci.

Odporúčame prenechať údržbu na profesionálnych vyškolených servisoch, ktoré majú správne náradie a vybavenie k opravám a výmenám jednotlivých súčiastok. Zatiaľ čo naši profesionáli zodpovedne vykonávajú svoju prácu, vy sa môžete plne koncentrovať na tu svoju.

Servisné súpravy

Valtra má vlastnú servisnú súpravu pre pravidelné údržby a opravy. Každá obsahuje všetky dôležité veci ako filtre, tesnenia atď. , ktoré sú potreba na pravidelných kontrolách. S touto súpravou si môžete byť istí, že všetky nutné súčiastky budú vymenené a traktor bude slúžiť, tak ako očakávate.

Manipulačný manuál

Aby bola práca s Vaším traktorom tak efektívna, ako je len možné, Valtra venovala špeciálnu pozornosť práve vytvoreniu manuálov. Manuály sú navrhnuté tak, aby podávali vyčerpávajúce informácie o riadení, zachádzaní a taktiež údržbe traktora.

Hodnotu traktora zvyšuje preukazne servisná história servicebooklet

V obale od manipulačného manuálu nájdete Servisnú knihu s kompletným údržbovým plánom pre Váš traktor. Táto kniha obsahuje veľmi dôležité informácie pre servisovanie a taktiež záručné podmienky. Vyplňujú ju jednotlivé servisy a je v nej zaznamenaný kompletný údržbový plán ako prevozených hodín, tak každoročných kontrol.